Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Technika a energetika > Inzerát č. 107658968

Kategorie

Elektrikář - Frankfurt a okolí - nástup 3000€, bez jazyku

- TOP - [8.9. 2019]

Elektrikář - Frankfurt a okolí - nástup 3000€, bez jazyku - 1
Elektrikář - Frankfurt a okolí - nástup 3000€, bez jazyku - 2
Elektrikář - Frankfurt a okolí - nástup 3000€, bez jazyku - 3
Elektrikář - Frankfurt a okolí - nástup 3000€, bez jazyku - 4
Elektrikář - Frankfurt a okolí - nástup 3000€, bez jazyku - 5
Elektrikář - Frankfurt a okolí - nástup 3000€, bez jazyku - 6
Elektrikář - Frankfurt a okolí - nástup 3000€, bez jazyku - 7
Elektrikář - Frankfurt a okolí - nástup 3000€, bez jazyku - 8

STÁLE AKTUÁLNÍ!

Pro německé klienty hledáme nové spolupracovníky (OSVČ+A1) s nástupem IHNED nebo dle domluvy, v oblasti elektrikářských prací v zahraničí a to i bez znalosti jazyku. Zakázky na přestižních místech (viz. Grand tower Frankfurt apod.)

Certifikát, osvědčení není podmínka.

Místo výkonu práce je Frankfurt, Ulm a okolí.
Náplň práce:
• dokončovací elektrikářské práce
• tahání kabelů, trubkování, zapojování rozvaděčů
• práce v halách (z plošin) / v nebytových prostorách (záleží dle vašich preferencí)

Požadavky:
• praxe (ideálně ze zahraničí)
• čtení z plánů
• nářadí k práci
• spolehlivost a slušné vystupování
• auto (do skupiny/dvojice)

Základní info:
• fakturace 14/14(fakturace/splatnost)
• pracovní doba po-so
• turnusy 10/4 nebo dle domluvy
• pěkné ubytování zdarma
• nástupní měsíční výdělek 3000€
• v případě spokojenosti dlouhodobá spolupráce

Pro více informací, neváhejte kontaktovat! Přeji krásný a úspěšný den.

mob.1: +420 776 188 667
mob.2: +420 776 802 668

Telefon:

Jan Lepka
776188667

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

814 lidí

Mzda/plat:

75 000 Kč