Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 108671365

Kategorie

Obsluha čerpací stanice

- TOP - [13.9. 2019]

Praha 9-Hloubětín - vhodné i pro aktivní důchodce.
Náplň práce: komunikace se zákazníkem, obsluha pokladního systému, práce s hotovostí, platebními kartami, doplňování zboží, drobný úklid.
Požadujeme: čistý RT. Praxe je výhodou.
Plat : 25 000,-Kč .
Náborový příspěvek 20 000,- Kč.

725439410

Lokalita:190 00 Praha 9

Vidělo:

198 lidí

Mzda/plat:

25 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Obsluha čerpací stanice PAP OIL Přelouč - TOP - [20.9. 2019]
Na HPP přijmeme obsluhu čerpací stanice s NONSTOP provozem v Přelouči. Nástup možný 10/2019. Stručný životopis prosím zasílat na poriz@profiautocz.cz tel.kontakt 602486196 p.Poříz

23 000 Kč Pardubice
535 01
24 x

Obsluha čerpací stanice, Bílovec - [15.9. 2019]
Příjmu obsluhu čerpací stanice na HPP. 8 hod. pracovní směny, 2x ranni, 2x odpolední a 2 dny volna. Praxe není podmínkou. CV na e-mail : karolina.kuhnert@seznam.cz. Nástup od 1.10. zaučení ihned.

15 000 Kč Nový Jičín
743 01
60 x

Obsluha čerpací stanice Benzina Praha - [12.9. 2019]
Obsluha čerpací stanice Benzina Praha
Hledáme nové kolegy na ČERPACÍ STANICI BENZINA v Praze na 4km dálnice D11 (Olomoucká ul.) směr Hradec Králové. Hledáme: komunikativní osobu, která ráda pracuje s lidmi a má příjemné vystupování.Na věku u nás nezáleží,vážíme si všech věkových kategorií,žen i mužů (cca.40-60let) s chutí pracovat a ...

20 500 Kč Praha 9
193 00
36 x

Obsluha Čerpací stanice LPG Pardubice- 100 Kč/hod+příplatky - [2.9. 2019]
Obsluha Čerpací stanice LPG Pardubice – 100,- Kč/hod+příplatky TOMEGAS s.r.o. přijme obsluhu na čerpací stanici LPG v Pardubicích, ul.Průmyslová, požadujeme praxi v obchodu, čistý trestný rejstřík, spolehlivost, příjemné vystupování. Pouze pro zájemce s invalidním důchodem. Nabízíme 100,-Kč/hod + ...

15 000 Kč Pardubice
530 02
73 x

Obsluha čerpací stanice - [30.8. 2019]
Obsluha čerpací stanice v Praze Malešice Náplň obsluha ČP - provoz pujčovny přívěsů- administrativní provoz autoservisu Mzda 20 000.- čistého + odměny Podmínka praxe věk nad 30 Let - Řidičský prukaz Životopisy na silhan@amodo.cz

20 000 Kč Praha 10
108 00
57 x

OBSLUHA NA ČERPACÍ STANICI - [29.8. 2019]
Pro naši čerpací stanici v Plzni přijmeme zaměstnance na HPP. Požadujeme čistý trestní rejstřík, spolehlivost, zodpovědnost , komunikativnost. Vítáme předchozí praxi na pokladně, není však podmínkou, rádi zaučíme. 12ti hodinové směny, noční/denní. Nástupní plat 23.000,-

23 000 Kč Plzeň
312 00
97 x