Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Tisk a polygrafie > Inzerát č. 108755311

Kategorie

Přijmeme TISKAŘE

- [29.8. 2019]

Jsme tiskárna s vlastní výrobou a hledáme
všestranného kolegu do teamu na pozici tiskař

Náplň práce:
komunikace a koordinace zakázek s teamem i klientem
řízení chodu zakázek
příprava a kontrola dat na tisk
tisk na velkoformátové tiskárně Mimaki a digitálním stroji KONICA MINOLTA

Částečně:
grafické práce
příprava zakázek na dílně, kompletace, řezání, balení
dokončovací práce atd.

Požadavky:
Znalost programů Adobe (indesign / illustrator / photoshop) výhodou
Zkušenosti s velkoformátovým tiskem a obsluhou strojů
pečlivost, spolehlivost
flexibilitu
manuální zručnost

Nabízíme:
zázemí stabilní rodinné společnosti, příjemný a přátelský tým
Práce na HPP, ŽL, nebo i brigáda
Nástup dle dohody
Možnost zaškolení na obsluhu velkoformátové tiskárny Mimaki a digitálním stroji KONICA MINOLTA
Pracoviště: Praha 4 NUSLE
www.skyprint.cz
info@tisknirychle.cz

Telefon:

Kalajdžievová
739674424

Lokalita:140 00 Praha 4

Vidělo:

94 lidí

Mzda/plat:

Dohodou