Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Technika a energetika > Inzerát č. 108762885

Kategorie

Přijmeme projektanta/kresliče elektro

- TOP - [5.9. 2019]

Úspěšná a zavedená firma se sídlem v Praze 9 přijme projektanta/kresliče v oboru elektro. Požadujeme:SŠ/VŠ-elektrotechnický směr,znalost práce na PC (Excel), AutoCad, vyhláška 50 paragraf 6 výhodou ale ne podmínkou
- praxe v projekci výhodou, zaškolíme!Nabízíme:kvalitní zaškolení,zajímavé finance, stravenky, systém benefitů, další vzdělávání a rozvoj, perspektiva,
příjemné a tvůrčí pracovní prostředí.
Náplň práce: Vypracovávání různých stupňů projektové dokumentace, projektování kabelového vedení, koordinace s dalšími projekty. Pozice je vhodná i pro absolventy SPŠ s daným zaměřením.
Kontakt prosím na: hbalarm@hbalarm.cz nebo na tel. 777 682 231, 777 772 253

Telefon:

Hana Hladíková
777772253

Lokalita:190 00 Praha 9

Vidělo:

70 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

©2019 Bazoš - Inzerce, Bazar Technika a energetika
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze