Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Tisk a polygrafie > Inzerát č. 109010520

Kategorie

Grafik / DTP operátor

- [4.9. 2019]

Hledáme posilu do zkušeného týmu na HPP na pozici DTP OPERÁTOR/GRAFIK v dynamicky se rozvíjející společnosti Crystal Productions Merchandise Factory s.r.o..

Hlavní pracovní náplň:
- Každodenní příprava grafických podkladů a zpracování návrhů pro potisk textilu, pro sublimační potisk, pro potisk tiskovin, samolepek, polepů aut, pro výšivku a pro další reklamní předměty
- Tvorba grafických návrhů
- Kooperace s výrobou, obsluha sublimační a digitální tiskárny a plotru

Požadujeme:
- Znalost práce v grafických programech COREL DRAW, COREL PHOTO PAINT (X7 nebo vyšší), ADOBE PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR, IN-DESIGN (CS6 nebo vyšší)
- Znalost kancelářského balíku MS Office
- Znalost přípravy tiskových dat, předtiskové přípravy a typografických zásad (DTP)
- Znalost vektorové a bitmapové grafiky
- Zaměření na detail, kreativní myšlení a grafické cítění
- Ochotu učit se novým věcem
- Zájem o technologie
- Aktivní přístup, samostatnost a chuť pracovat

Nabízíme:
- Dlouhodobé zaměstnání na HPP
- Atraktivní práci v perspektivní společnosti
- Uplatnění a rozvoj vašich znalostí a dovedností
- Firemní benefity: stravenky, sickdays, mobilní telefon
- Nástup možný ihned
- Plat 22 000-30 000Kč

více o nás:
www.merchandisefactory.eu
www.crystalpark.cz

Telefon:

Dalibor Revenda
777286830

Lokalita:735 64 Karviná

Vidělo:

90 lidí

Mzda/plat:

V textu