Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 109232452

Kategorie

Strážný - Tuchoměřice 130,-/hod. - nábor. přísp: 10000 Kč

- TOP - [18.9. 2019]

Hledáme pohodového invalidního důchodce na vrátnici v Tuchoměřicích. NABÍZÍME: mzdu 130Kč/hod.+ příplatky práci na HPP náborový příspěvek 10.000 Kč úvazek dle Vašich potřeb výplata zálohy v případě potřeby příspěvek na dopravu až 1.500 Kč příspěvek na ubytování až 2.500 Kč Certifikát strážného zajistíme uniforma na teplé i chladné měsíce kamarádský kolektiv a šéf s lidským přístupem vhodná práce pro muže i ženy CO VÁS ČEKÁ: nenáročná sedavá práce základní evidence návštěv a vozidel CO POŽADUJEME: trestní bezúhonnost spolehlivost a dochvilnost chuť do práce V případě zájmu volejte: 775 430 781 nebo můžete přijít přímo k nám na adresu Počernická 96, Praha 10 - Malešice od Pondělí do Pátku 9:00 - 17:00.

Telefon:

Lucie Račková
775430781

Lokalita:252 67 Praha - západ

Vidělo:

140 lidí

Mzda/plat:

130 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Detektiv ve značkovém obchodě - [26.8. 2019]
Náplň práce: • ostraha obchodu se značkovým zbožím • zajištění ochrany osob a majetku v rámci prodejny • práce s kamerovým systémem • práce v civilu Požadujeme: • věk od 18 let • čistý trestní rejstřík • osvědčení o profesní (dílčí) kvalifikaci Strážný - velkou výhodou • dobrý fyzický sta ...

140 Kč Brno
602 00
163 x

©2019 Bazoš - Inzerce, Bazar Obrana a bezpečnost
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze