Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Technika a energetika > Inzerát č. 109300537

Kategorie

Elektrikáři (OSVČ) - Německo - bez jazyku - 20€/hod

- TOP - [18.9. 2019]

Elektrikáři (OSVČ) - Německo - bez jazyku - 20€/hod - 1
Elektrikáři (OSVČ) - Německo - bez jazyku - 20€/hod - 2
Elektrikáři (OSVČ) - Německo - bez jazyku - 20€/hod - 3
Elektrikáři (OSVČ) - Německo - bez jazyku - 20€/hod - 4
Elektrikáři (OSVČ) - Německo - bez jazyku - 20€/hod - 5

Přijmeme zkušené spolupracovníky (OSVČ+A1) s nástupem IHNED nebo dle domluvy, v oblasti elektrikářských prací v zahraničí. Jazyk není podmínkou, ale výhodou (český kolektiv)

Místo výkonu práce je po celém Německu.
Náplň práce:
• dokončovací elektrikářské práce
• tahání kabelů, zapojování rozvaděčů
• zapojování světel, zásuvek, termostatů
• drážkování, zasekávání, vedení kabelů

Požadavky:
• vyhláška 50. (nebo praxe ze zahraničí)
• čtení z plánů
• kompletní vybavení k práci
• spolehlivost a slušné vystupování
• auto (do skupiny/dvojice)

Základní info:
• fakturace 14/14(fakturace/splatnost)
• turnusy 10/4 nebo dle domluvy
• ubytování nezajištěno (pomůžeme s výběrem)
• měsíční průměrná sazba 5000€
• v případě spokojenosti dlouhodobá spolupráce

Pro více informací, neváhejte kontaktovat! Přeji krásný a úspěšný den.

mob.: +420 776 188 667

Telefon:

Jan Lepka
776188667

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

276 lidí

Mzda/plat:

V textu