Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 109320727

Kategorie

Pracovník úklidu - 130,-/hod. – Tuchoměřice pro ČID/PID

- TOP - [20.9. 2019]

Požadavky

čistý RT
spolehlivost
pečlivost

Nabídka

Mzdu až 130 Kč/hod. + příplatky
úvazek dle potřeby a Vašich možností
Zázemí stabilní společnosti
Výplata zálohy v případě potřeby
Příspěvek na ubytování až 2.500 Kč
Příspěvek na dopravu až 1.500 Kč
Práce vhodná pro invalidní důchodce

Pracovní náplň

Běžný úklid kancelářských prostor
Vytírání, luxování, likvidace odpadu

Telefon:

Lucie Račková
775430781

Lokalita:252 67 Praha - západ

Vidělo:

174 lidí

Mzda/plat:

130 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Pracovník úklidu - 120,-/hod. – Praha Libuš pro ČID/PID - TOP - [20.9. 2019]
Požadavky čistý RT spolehlivost pečlivost Nabídka Mzdu až 120 Kč/hod. + příplatky úvazek dle potřeby a Vašich možností Zázemí stabilní společnosti Výplata zálohy v případě potřeby Příspěvek na ubytování až 2.500 Kč Příspěvek na dopravu až 1.500 Kč Práce vhodná pro invalidní důchodc ...

120 Kč Praha 4
142 00
44 x

Pracovník úklidu - 110,-/hod. – Praha 1 - pro ČID/PID - TOP - [20.9. 2019]
Požadavky čistý RT spolehlivost pečlivost Nabídka Mzdu až 110 Kč/hod. + příplatky úvazek dle potřeby a Vašich možností Zázemí stabilní společnosti Výplata zálohy v případě potřeby Příspěvek na ubytování až 2.500 Kč Příspěvek na dopravu až 1.500 Kč Práce vhodná pro invalidní důchodc ...

110 Kč Praha 1
118 00
106 x