Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 109320876

Kategorie

Pracovník úklidu - 110,-/hod. – Praha 1 - pro ČID/PID

- TOP - [20.9. 2019]

Požadavky

čistý RT
spolehlivost
pečlivost

Nabídka

Mzdu až 110 Kč/hod. + příplatky
úvazek dle potřeby a Vašich možností
Zázemí stabilní společnosti
Výplata zálohy v případě potřeby
Příspěvek na ubytování až 2.500 Kč
Příspěvek na dopravu až 1.500 Kč
Práce vhodná pro invalidní důchodce

Pracovní náplň

Běžný úklid kancelářských prostor
Vytírání, luxování, likvidace odpadu
Práce od 17:00 do 22:00 hod.

Telefon:

Lucie Račková
775430781

Lokalita:118 00 Praha 1

Vidělo:

105 lidí

Mzda/plat:

110 Kč