Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 109355146

Kategorie

Obsluha čerpací stanice Benzina Praha

- [12.9. 2019]

Hledáme nové kolegy na ČERPACÍ STANICI BENZINA v Praze na 4km dálnice D11 (Olomoucká ul.) směr Hradec Králové.

Hledáme: komunikativní osobu, která ráda pracuje s lidmi a má příjemné vystupování.Na věku u nás nezáleží,vážíme si všech věkových kategorií,žen i mužů (cca.40-60let) s chutí pracovat a učit se novým věcem a zároveň i mladších lidí bez zkušeností.

Požadujeme: spolehlivost, odpovědný přístup k práci, praxe není nutná- velmi rádi zaškolíme každého kdo o pozici má zájem

Nabízíme: různorodou práci, kompletní zaškolení pro danou pozici, práci na HPP /po zaškolení/, práci v pěkném a čistém prostředí , příjemný kolektiv,PLÁNOVÁNÍ SMĚN, možnost finančních bonusů v motivačním programu,po roce bez problémové spolupráce nárok na 1000Kč ročně příspěvek na dálniční známku.

Pracovní náplň: obsluha zákazníků, práce s pokladním systémem, odpovědnost, manipulace se zbožím (přebírání, skladování, doplňování), úklid v prostorách a okolí ČS

Nástup: možný ihned

Měsíční mzda: 20500Kč (čistá mzda) po zaškolení + bonusy

Email: tomas.masek229@seznam.cz (více info,životopisy)

Telefon:

Tomáš Mašek
602379230

Lokalita:193 00 Praha 9

Vidělo:

45 lidí

Mzda/plat:

20 500 Kč