Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 109355857

Kategorie

PRODEJCE AUTODÍLŮ (Třinec)

- TOP - [19.9. 2019]

PRODEJCE AUTODÍLŮ (Třinec) - 1
PRODEJCE AUTODÍLŮ (Třinec) - 2
PRODEJCE AUTODÍLŮ (Třinec) - 3
PRODEJCE AUTODÍLŮ (Třinec) - 4
PRODEJCE AUTODÍLŮ (Třinec) - 5
PRODEJCE AUTODÍLŮ (Třinec) - 6

Do zavedené prodejny náhradních dílů na osobní a lehká užitková vozidla v TŘINCI přijmeme kolegu nebo kolegyni na plný úvazek.

Požadujeme:
- Spolehlivost, samostatnost, pro-aktivita, zodpovědnost, příjemné vystupování a vstřícný přístup
- Znalost práce na počítači pro orientaci v objednávkovém systému, znalost běžných kancelářských programů
- Řidičský průkaz skupiny B
- Osobní zájem a znalosti o osobních autech nebo motorkách
- Předchozí zkušenosti v oblasti náhradních dílů výhodou (nikoliv podmínkou)

Náplň práce:
- Aktivní prodej náhradních dílů a služeb
- Vyřizování telefonických a internetových objednávek
- Starost o bezproblémový chod provozovny
- Příjem zboží a rozvoz zboží zákazníkům

Vaše životopisy posílejte na mail: gawelczyk@sien.cz

Telefon:

Jiří
775233340

Lokalita:739 61 Frýdek - Místek

Vidělo:

255 lidí

Mzda/plat:

1 Kč