Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 109386066

Kategorie

Stavební pomocný dělník, řidič

- TOP - [20.9. 2019]

Do nasi stavebni spolecnosti (15 pracovniku) hledame novou posilu na pozici pomocný stavební dělník.

POŽADAVKY:
Řidičák skupiny B.
Spolehlivost.
Zkušenost s podobnou prací výhodou.

NABÍZÍME:
zaměstnání na HPP nebo dle domluvy na ŽL či *jinak*.
Stabilní společnost a práci i v zimním období.

NÁPLŇ PRÁCE:
Naplni prace bude ve vetsine casu rozvoz materialu, odvoz suti, odpadu a dalsi zejmena pomoci dodavky.Dále bude náplní práce veškeré pomocné zednické práce, bourací práce, přípravné a dokončovací stavební práce. Nutne pocitat s tim, ze jsme stavebni firma, tedy nekoho, kdo bude schopen nakladat, vykladat, vynosit co je treba obcas i do vyššího patra a podobne.

Plat 30- 40000 cisteho dle odpracovanych hodin (bez ridičáku 130,- hodinu čistého, s řidičákem 150,-). Kazdy den doma, práce převážně v praze nebo okolí. Vikendy dle dohody.

Hledam nekoho opravdu spolehliveho, nekoho kdo ma zodpovednost a ma chut pracovat. Za to nabizim tyto podminky ktere si myslim, ze stoji za to. Nabizim take samozrejme firemni telefon s velmi výhodným dotovaným tarifem. Vyplata kazdy tyden. Možnost platového růstu samozřejmostí. Prosim volejte kdykoli 724979888. Rene Novak

UKRAJINCI JSOU VELICE VÍTANÍ, U NÁS JICH PRACUJE VĚTŠINA!!!

Telefon:

René Novák
724979888

Lokalita:160 00 Praha 6

Vidělo:

1196 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč