Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 109706142

Kategorie

Administrativní pracovnice - vhodné pro OZP

- [21.9. 2019]

Pozice vyhrazena pro osoby se zdravotním postižením dle § 67 zákona č. 435/204 Sb., o zaměstnanosti, zaměstnavatelem uznaném dle § 78 zákona č. 435/2004 Sb. na chráněném trhu práce.

Regionální vydavatelství hledá do svého týmu prodejce řádkové inzerce do radničního týdeníku.

Náplň:

- komunikace s klienty

- zadávání inzerce do programu Contract

- administrativní činnost

- manipulace s penězi

Požadujeme:

- SŠ vzdělání

- spolehlivost a pečlivost

- příjemné vystupování

Nabízíme:

- Pracovní poměr na poloviční úvazek ( 20 hod. týdně)

- pracoviště v centru Hradce Králové

- Příjemný kolektiv

- 10 000 Kč hrubého/ měsíc

Typ úlohy: Částečný úvazek, Smlouva

Plat: 10 000,00 Kč /měsíc

V případě zájmu zašlete životopis na tesarova@regionalnivydavatelstvi.cz

Telefon:

Jana Tesařová
777942842

Lokalita:500 02 Hradec Králové

Vidělo:

142 lidí

Mzda/plat:

10 000 Kč