Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 109970352

Kategorie

SKLADNÍK

- [27.9. 2019]

SKLADNÍK HPP PRAHA
Jsme česká kurýrní společnost a přepravu zásilek zajišťuje již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naší pobočku v Praze hledáme nového kolegu na pozici skladník.

Co bude tvojí náplní práce?
budeš manipulovat se zásilkami, nakládat a vykládat, balit a expedovat
dále tě nemine kontrola zboží a jeho výdej ze systému
a určitě počítej s prací na počítači

Co od tebe požadujeme?
spolehlivost, trestní bezúhonnost
fyzickou zdatnost a manuální zručnost
chuť pracovat a učit se novým věcem
časovou flexibilitu
řidičský průkaz sk. B
zkušenost s obdobnou pozicí
oprávnění na VZV a manipulace s paletovými vozíky - výhodou
Co ti za to nabídneme ?
smlouvu na HPP
3 směnný provoz (6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 6:00 )
finanční ohodnocení po zapracování 30.000,- Kč
karta výhod Multisport
místo výkonu práce: Přátelství 555/9, Praha 10 Uhřiněves

Nástup od 10/2019
Autobusová dostupnost v blízkosti areálu

Telefon:

INTIME SPEDICE
702292631

Lokalita:104 00 Praha 10

Vidělo:

129 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Hledáme skladníky s VZV - TOP - [13.11. 2019]
Hledáme skladníky s VZV
Náplň práce: dodávání a příprava materiálu do výroby, nakládání a vykládání kamionu, balení materiálu apod. Požadavky: zkušenosti ve skladu, platný průkaz VZV výhodou, dobrý zdravotní stav. Čistá hodinová odměna: 125- 130 Kč/hod. Příspěvek na dopravu 500 Kč/měsíc. Odměny od mistra za kvalitu ...

V textu Nový Jičín
742 73
46 x

Hledám práci jako : skladník, elektromontér,řidič,nákupčí - [10.11. 2019]
Hledám práci jako : skladník, elektromontér,řidič,nákupčí
Muž 45let, SŠ provozní elektrotechnika, ČID, hledá práci jako skladník, elektro montér, tel. mechanik, řidič a pod. ŘP: B,C,T. Vyhl. 50 §6(nepl.)

Nabídněte Brno
603 00
16 x

skladník na noční provoz - TOP - [13.11. 2019]
skladník na noční provoz
Hledáme do našeho týmu kolegu- skladníka na pouze noční provoz. Náplň práce vykládání, třídění zboží, práce se čtečkou, VZV, počítačem. Trestní bezúhonnost, výborný zdravotní stav, Nabízíme zázemí rozrůstající se firmy, pracovní benefity, 5 týdnů dovolené, stravenky,

30 000 Kč Praha - východ
251 01
210 x

Skladník 8hod prac.směna - [29.10. 2019]
Přijmeme do našeho týmu pracovitého kolegu na pozici skladník. Jedná se o prací na dvousměnný provoz denní a noční . Vaším úkolem bude vychystávání a nakládka zboží, stabilní práce, zajímavé finanční ohodnocení s vysokou základní mzdou , firemní benefity .Nástup možný ihned

27 000 Kč Brno
612 00
302 x

picker - skladník - [29.10. 2019]
Náplň práce: manipulace s paletovým vozíkem výhodou balení a třídění zboží práce ve třísměnném provozu práce se scannerem vychystávání zboží dle objednávkových listů Požadujeme: manuální zručnost flexibilita zručnost samostatnost šikovnost praxe ve skladu vítána Lokalita: Jirny Možn ...

100 Kč Praha - východ
250 90
46 x

Hledáme skladníky pickerov a na VZV - [26.10. 2019]
Hledáme skladníky na nenároční práce ve skladech na pozici: Skladník-picker. Kompletace tovaru na palety a práce se skenerem. Skladníky na vysokozdvižní vozík. Práce: v nových a čistých skladech se sportovními potřebami a v skladech s potravinami. Nabízíme: Práce na HPP a DPČ Hodinová mz ...

42 000 Kč Praha 9
190 16
216 x