Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 109985910

Kategorie

Potravinářský pracovník Valašské Meziříčí, volné víkendy

- [27.9. 2019]

Náplň práce:
- práce v potravinářství, v masném průmyslu
- práce podle přiřazení na pozici - mrazírna, masná výroba, balicí středisko, expedice - příprava surovin či hotových výrobků pro další zpracování, obsluha příslušného stroje, kontrola kvality, označování zboží, čištění strojů, vozíků, stolů.
- práce ve stoje i v sedě v chladném prostředí
Nabízíme:
- nástup možný ihned
- dopravu ze Slovenska ze směru Korňa- Turzovka- Vysoká nad Kysucou- Makov- Valašské Meziříčí
- možnost ubytování
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- fixní mzdu+ docházkový bonus
Požadujeme:
- ochotu pracovat na 3 směnný provoz nebo jen noční směny
- ochotu pracovat v chladném prostředí a ve stoje
- manuální zručnost
- zodpovědnost, spolehlivost

Telefon:

Manuvia
800400499

Lokalita:757 01 Vsetín

Vidělo:

175 lidí

Mzda/plat:

Dohodou