Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 110523667

Kategorie

Dispečer VKD a MKD

- TOP - [16.10. 2019]

Rozšiřujeme tým a hledáme dispečera(ku) vlastních vozidel!

Nabízíme:
- mzda po zapracování 35-40 tis
- notebook, telefon
- pracovní smlouva HPP
- čtvrtletní a roční prémie,
Vaším úkolem bude:
- plánování a optimalizace tras v mezinárodní kamionové dopravě
- komunikace s řidiči, plánování jejich činnosti, kontrola a vyhodnocení
- sledování efektivnosti a ekonomiky provedených zakázek
- komunikace se zákazníky
- vedení příslušné dokumentace a administrativa
Požadujeme:
- pro zákaznický přístup, obchodní cit
- dotahovat „věci“ do konce, vždy najít řešení,asertivitu
- dobrá organizace práce, analytické myšlení, schopnost improvizace
- komunikativní znalost cizího jazyka (NJ, AJ)
- znalost vyhl. 561/2006,znalost práce na PC
- zkušenosti v oblasti spedice a transportu výhodou

Telefon:

Martin Tašner
776250626

Lokalita:370 04 České Budějovice

Vidělo:

280 lidí

Mzda/plat:

35 000 Kč