Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 110779718

Kategorie

Dělník výroby - Operátor výroby - Seřizovač

- [15.10. 2019]

Společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu kovových komponentů pro automobilový průmysl hledá zaměstnance na pozici:

Náplň práce:

- Práce v třísměnném provozu
- Příprava stroje k výrobě nové reference, příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání nástrojů
- Modifikace programů pro CNC stroje
- Seřízení stroje a výrobního procesu na požadované tolerance
- Obsluha VZV
- Ošetření a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací
- Provádění kontroly stanovené Kontrolním plánem
- Měření a kontrola délkových rozměrů, geometrických tvarů, vzájemné polohy prvků a jakosti povrchu
- Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
- Základní obsluha MS Office (Outlook, Excel, Word)
- Místo výkonu práce: Lysá nad Labem

Požadavky:

- Střední vzdělání s výučním listem v oboru: obráběč kovů, mechanik opravář, nástrojář
- Min. 1 rok praxe ve výrobní společnosti (v automotive výhodou)
- Orientace v normách a technických podkladech
- Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost
- Průkaz VZV (může být i propadlý)

Nabízíme:

- Nadstandardní mzdové ohodnocení
- Bonusový systém odměňování
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Práce v příjemném kolektivu
- Týden dovolené navíc
- Dotované závodní stravování

Telefon:

Etimos Human s.r.o.
608284515

Lokalita:289 22 Nymburk

Vidělo:

174 lidí

Mzda/plat:

Dohodou