Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 110998553

Kategorie

Cleaner - ruční mytí vozů, detailing

- TOP - [19.11. 2019]

Cleaner - ruční mytí vozů, detailing - 1
Cleaner - ruční mytí vozů, detailing - 2
Cleaner - ruční mytí vozů, detailing - 3

Společnost clean&style – premiový dodavatel služeb v oblasti ručního mytí a detailingu osobních vozidel a motocyklů přijme na svou pobočku v Praze 4 zaměstnance na pozici: Cleaner - ruční mytí vozů, detailing

Náplň práce:

přijímání zakázek

konzultace zakázek s klienty

ruční mytí vozidel pomocí našich TOP technologií

detailingové zakázkové práce

příprava vozidla pro předání

prezentace dokončené zakázky a předání klientovi

Nabízíme práci:

se zajímavými vozy

v mladém kolektivu

v čistém a moderním prostředí

ve stabilní a silně se rozvíjející společnosti

s atraktivním platovým ohodnocením

se snadnou dopravní dostupností – Metro C

s možností stravování se přímo v budově provozovny

Požadujeme:

jsme fanoušci detailingu a motorových vozidel obecně. Jsou naše vášeň a radost. Takové kolegy potřebujeme.

samostatnost

spolehlivost

pečlivost

dochvilnost

komunikativnost

nadšení a radost z dobře odvedené práce

zkušenosti s ručním mytím a detailingem

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, budeme rádi, když nás kontaktujete telefonicky, či pomocí emailu.

Telefon:

Jindřich Zámecký
774456445

Lokalita:140 00 Praha 4

Vidělo:

455 lidí

Mzda/plat:

28 000 Kč