Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Práce v domácnosti > Inzerát č. 111076870

Kategorie

ÚKLID

- TOP - [10.12. 2019]

Dobrý den. Provadim úklid domacnosti - myti oken, žehleni, hlidani děti, úklid kancelaře, společnych prostor: i po rekonstrukci, pečovatelstvi. Praha a okoli do 10 km. Děkuji

Telefon:

Úklid
776310408

Lokalita:170 00 Praha 7

Vidělo:

867 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Úklid domácnosti - TOP - [14.12. 2019]
Nabízím úklid domácnosti ve Střešovicíc - P6, dvakrát týdně (po, ct) dvě hodiny, byt 3+1. Součástí je umýt nádobí, koupelnu, ws, vysát, vytřít podlahu a vyprat.

150 Kč Praha 6
162 00
187 x

Obsluha čerpací stanice Teplice-Srbice - [6.12. 2019]
Náplň práce: obsluha zákazníků, prodej kávy, příjem zboží, uskladňování a doplňování zboží, úklid čerpací stanice Koho hledáme: komunikativní, zodpovědnou a ochotnou osobu s příjemným vystupováním a čistým TR Nabízíme: zajímavou a odpovědnou práci, přátelský kolektiv, motivující ...

Dohodou Teplice
415 01
84 x

Hledám hospodyni - [6.12. 2019]
Hledám pani na organizaci domácnosti a úklid 2x týdně. V domácnosti psi a kočky, 200m2. Ostružná, okr. Jeseník tel:604622626

Dohodou Šumperk
788 25
95 x

Nabízím úklid a výpomoc v domácnosti - [1.12. 2019]
nabízím pravidelný běžný úklid, jednorázový úklid, po malbě, mytí oken, venčení psů, výpomoc v domácnosti. Mám dlouholeté zkušenosti, spolehlivost zaručena.

Dohodou Praha 4
140 00
110 x

Úklid apartmánů - [30.11. 2019]
Přijmeme spolehlivou brigádnici na sobotní úklidy nově vystavěných apartmánů v obci Přední Výtoň-Lipno. 150,- Kč na hodinu, DPP. Zejména v hlavní ubytovací sezoně-leden-březen 2020 a červen-srpen 2020.

V textu Český Krumlov
382 73
64 x

Úklidy domácností, hospodyňka - TOP - [6.12. 2019]
Dobrý den, potřebujete uklidit domácnost? Chcete se vrátit z práce a nechcete mít starosti s luxovánim, nádobím, vytíráním, žehlením......Hledáte hospodyňku? Nebo potřebujete jednorázový úklid?Plzeňsko, Klatovsko, Přešticko. Ráda zodpovím každý dotaz. Přeji hezký den

Dohodou Plzeň-jih
335 01
176 x