Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Management > Inzerát č. 111480826

Kategorie

Ředitel - výrobní manažer - jednatel

- TOP - [25.11. 2019]

Baví Vás organizace a řízení výroby - speciálně kovovýroby?
Chcete být "svým pánem" a řídit firmu jako jednatel?
Umíte anglicky nebo německy?
Pokud jste si odpověděl 3x ano, máme pro Vás nabídku s možností seberealizace.

CZ Profil, s.r.o. je ryze českou společností rodinného typu.

• Požadujeme:
• - SŠ/VŠ technického zaměření - vítáno strojírenské,
• - praxe: alespoň 5 let v řízení výroby, vítána praxe v řízení kovovýroby (praktik), zkušenosti v řízení výrobního kolektivu,
• - zkušenosti v řízení firmy o velikosti cca 10 - 30 zaměstnanců, vítány zkušenosti v roli jednatele
• - jazyk aktivně: AJ (nebo NJ) - schopnost domluvit se se zákazníkem,
• - ŘP skupina: B,
• - práce na PC: MS Office, internet, mail,

• Náplň práce:
• - řízení chodu společnosti, plánování a organizace výroby ( kovovýroba, speciální materiály a výrobky),
- plnění povinností jednatele společnosti ( zodpovědnost za chod firmy, BOZP, spolupráce s institucemi a úřady ,...)
- příprava výroby z hlediska kapacit, vytížení lidí a pracovišť,
- řešení problémů ve výrobě, dohled nad kvalitou výroby, dodržovaní norem.
- zajištění speciálních kooperací,
- zpracování nabídek a kalkulací k zakázkám - pro zákazníka,
- hodnocení rentability výroby - výrobků,
- výběr zaměstnanců, nastavení mzdového systému, řešení zastupitelnosti,
- spolupráce s externím auditorem.

Nabídka:
- samostatné řízení výrobní společnosti a výkon funkce jednatele (aktuálně cca 5 zaměstnanců s možností zvýšení až na 10-12),
- podřízenost přímo majiteli,
- převzetí funkce od stávajícího ředitele, který odchází do důchodu,
- zapracování souběžně se stávajícím ředitelem ( cca 1 rok) s cílem poznat zákazníky, výrobu, požadavky na kvalitu, zaměstnance,
- rozpětí mzdy: 30.000 - 45.000 Kč, - základní mzda + prémie,
- prémie 3% z hospodářského výsledku firmy, případně podíl na firmě,
- nástup dle dohody ihned
- dlouhodobá perspektiva uplatnění,
- 25 dní dovolené
- Zvýhodněné mobilní tarify
- příspěvek na stravování, vzdělávání a penzijní pojištění

Telefon:

Juraj Dankanin
602529150

Lokalita:687 54 Uherské Hradiště

Vidělo:

392 lidí

Mzda/plat:

V textu