Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 111803126

Kategorie

Montážník a elektromechanik Šumperk (čtyřčlenná skupina)

- TOP - [15.11. 2019]

Náplň práce:
- Tahání elektroinstalace na hrubo (nejedná se o zapojování rozvaděčů nebo skříněk)
- Práce je v 12 hod směnách (ranní), možnost turnusů po dohodě s mistrem (taktéž víkendy)
- Jedná se o novostavbu, stavba se nevytápí

Požadujeme:
- Ucelené party dva montážníky a dva elektromechaniky
- Není nutná vyhláška pro elektromechaniky
- Montážník znalost výkresové dokumentace
- Důležité aby bylo alespoň jedno auto ve skupině, ubytovna je vzdálená 12 km

Nabízíme:
- Práce na HPP nebo OSVČ
- Ubytování zdarma
- Mzda na HPP 150 Kč/hod v čistém
- Mzda OSVČ 200 Kč/hod
- V blízkosti podniku kantýna, potraviny

Telefon:

Práce
732177799

Lokalita:789 62 Šumperk

Vidělo:

254 lidí

Mzda/plat:

V textu