Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 111822108

Kategorie

Lakýrník L

- TOP - [8.12. 2019]

Náplň práce:
- Provádí ošetření a přípravu povrchu pro lakování
- následné lakování velkých ploch i menších, dílčích části konstrukce vodou ředitelnými barvami, vysokotlakou pistolí
- dodržování postupu (vrstvy, mikrony, atd.) a případné odstraňování vad způsobených lakováním.

• Dosažené vzdělání: vyučení v oboru, nebo v oboru příbuzném
• Zdravotní: dobrá fyzická kondice, zrak
• Speciální požadavky: způsobilost pro výkon práce v noci, ve výškách, obsluha strojů a zařízení, zkušenost s lakováním velkých ploch vodou ředitelnými barvami, zkušenost s lakovací pistolí
• Ostatní požadavky: iniciativa, pozornost, zodpovědnost, odolnost vůči zátěži, pečlivost, znalost technické dokumentace

práce na 3 směny,

HPP: 170,- Kč
ZVL: 230,- Kč

dobry zdravotní stav, zkušenost s vodou ředitelnými barvami

Telefon:

Práce
734242893

Lokalita:440 01 Louny

Vidělo:

272 lidí

Mzda/plat:

V textu