Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 111945752

Kategorie

Hledáme operátory forte žebříků

- TOP - [18.11. 2019]

Už vás nebaví práce v automotive? Jste manuálně zručný ? Hledáme právě VÁS :) jedná se práci v malé rozrůstající se české firmě, v přátelském kolektivu.
- náplň práce: montáž forte žebříků, vrtání, skládání, kompletování, balení, lepení apod.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, zručnost, spolehlivost a chuť pracovat.
Nabízíme:
- Pracovní doba: 2-3 směnný provoz (7,5 hodinové směny + 30 minut přestávka) + možnost přesčasů a VOLNÉ VÍKENDY.
- Místo výkonu práce: Veřovice (kousek od Kopřivnice).
- Ubytování zajištěno v Kopřivnici
- Smlouva na HPP, možnost přechodu pod kmen.
- Platové podmínky: 120 Kč (čistá hodinová odměna) po zaučení navýšení na 130 Kč.
Odměny za plnění norem až 3000,-
- Příspěvek na dopravu 500 Kč/měsíc.
- Odměny za kvalitu práce.
- Ve firmě je kantýna - přijatelné ceny .
☎ Kontaktujte nás na tel.:725605521 , ✉ nebo mi zašlete Váš životopis na email: s.kovarova@idealwork.cz

Telefon:

Sára Kovářová
725605521

Lokalita:742 73 Nový Jičín

Vidělo:

232 lidí

Mzda/plat:

V textu