Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 112058607

Kategorie

řidič sk.B, německá smlouva, rozvoz balíků

- [13.11. 2019]

Řidič-sk.B, německá smlouva
Pro jednoho našeho zákazníka, zabývajícím se rozvozem balíků, sídlícího nedaleko saských Drážďan ve městě Ottendorf-Okrilla sháníme spolehlivého řidiče. Práce je vhodná na denní dojždění z příhraničí.

Co od Vás očekáváme:
• řidičský průkaz sk.B
• zkušennosti s rozvozem výhodou
• znalost němčny –porozumět zadaným úkolům a umět odpovědět
• fyzická zdatnost, čistý trestní rejstřík
Co Vám nabízíme:
• příspěvek na dovolenou a vánoční prémie
• rychlý nástup, dlouhodobou a jistou práci
• možnost se dále vzdělávat a učit se novým věcem
• platové odohnocení (10-11 € hrubého/hod.- dle zkušenností) příplatky - noční-25 %, svátek 100%, neděle 50%
• německá smlouva na dobu neurčitou
• příspěvek na dopravu
Popis pozice:
Rozvážka balíků, dle seznamu.
Komunikace se zákaznikem.
Řizení feremní dodávky-sk.B.
Zaujala Vás naše nabídka ?
Tak nám jednoduše zašlete Váš životopis na
prochazka@aktivpersonalservice.de
a nebo nás kontaktujte telefonicky.
Těšíme se na Vás
Aktiv Personal Service GmbH
Lukáš Procházka
Lockwitzer Straße 12
01219 Dresden
+ 49 351 481 969 15, +49 160 486 700 6

00491604867006

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

3875 lidí

Mzda/plat:

V textu