Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 112059867

Kategorie

ŘIDIČ SKUP. B – ROZVOZ PEČIVA

- [13.11. 2019]

Firma: POLANSKÝCH, s.r.o.,
IČ: 47252341
Místo výkonu práce:Pekárna, cukrárna KLAS, Jiráskova 112, 398 11 Protivín, okr. Písek
Kontakt: Pávek Martin, 736 521 172, obchod@polanskych.cz

Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Základní
Doba zaměstnání: Neurčitá
Mzdové rozpětí: 18 000 – 20 000 Kč/měsíčně

Náplň práce:Rozvoz pečiva k zákazníkům
Požadavky:Samostatnost, spolehlivost

Nabídka:jednosměnný provoz PO až PÁ, 4:00 – 12:00 hod, 1x za 14 dnů SO a NE ranní rozvoz, doprava do zaměstnání zdarma - vozidlo doma, příspěvek na životní pojištění, stravování zdarma, služební mobilní telefon, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15. v měsíci, nástup možný ihned

Telefon:

Pávek
736521172

Lokalita:398 11 Písek

Vidělo:

292 lidí

Mzda/plat:

V textu