Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 112084970

Kategorie

kuchař/ka

- [14.11. 2019]

přijmeme na HPP do naší restaurace v centru Brna,kuchaře/ku nevaříme hotovky pouze saláty,minutky,těstoviny.
Nástup možný ihned.

Telefon:

Kazíková
607974977

Lokalita:613 00 Brno

Vidělo:

89 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Kuchař/ka - [6.12. 2019]
Pro restauraci ve středu města hledáme brigádně samostatného kuchaře/ku.(1x až 2x týdně, možnost i odpoledne) Požadujeme praxi v v oboru, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost. Nástup dohodou.

Dohodou Brno
602 00
4 x

Pomocný kuchař/ka, pomocné práce - [30.11. 2019]
Pomocný kuchař/ka, pomocné práce
Kafe doma shání do týmu na brigádu nebo zkrácený úvazek pomocného kuchaře/ku. Máte praxi v pohostinství a zájem pracovat v krásném prostředí? Pokud ano, připojte se do našeho týmu! Pracovní náplní je příprava snídaní, pomoc s vydáváním denního menu, přípravy surovin dle receptur, pomocné úklidové ...

Dohodou Litoměřice
412 01
101 x

Kuchař/ka - [19.11. 2019]
Náplň práce: - příprava a úprava studených i teplých jídel - vaření hotových jídel a minutek, jejich následný výdej - uskladňování a kontrola zboží - aranžování bufetů a banketů Co od Vás očekáváme: - vyučení v oboru kuchař/ka - schopnost pracovat na více úkolech najednou - příjemné jednání ...

26 000 Kč Břeclav
691 10
97 x

Kuchař/ka - TOP - [25.11. 2019]
Kuchař/ka
Hledáme kuchaře, kterého baví italská kuchyně. Přesně na tu jsme u nás v Pizza Continet Horoměřice zaměřeni. Pokud by jsi měl zájem ozvi se na tel 737478910. Směny na krátký-dlouhý týden.

Dohodou Praha - západ
252 62
207 x

Kuchař/ka HPP - [9.11. 2019]
Hledáme do našeho týmu kuchaře/ku na HPP. Směny na domluvě. Restaurace se nachází v Berouně na Závodí. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxi. Ala cart, česká kuchyně-hotové pokrmy. Pozn.:bez ubytování. Platové ohodnocení za směnu 2000,-

V textu Beroun
266 01
88 x

VOLNÉ MÍSTO KUCHAŘ/KA - [27.10. 2019]
MÁME VOLNÉ MÍSTO PRO KUCHAŘE/KU V BRNĚ. NÁSTUP DLE DOHODY. TEL.605734760

614 00
168 x