Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 112403454

Kategorie

Zdravý životní styl

- [21.11. 2019]

Nebaví Vás současné zaměstnání? Chcete životní změnu? Nebo si přivydělat?

NÁPLŇ PRÁCE
- do krásného studia v Kyjově hledám dva šikovné lidi ,jejichž hlavní náplní práce bude vedení klientů při komplexní změně životního stylu, sestavujeme programy na redukci váhy, jídelníčky na míru a kompletní zákaznický servis.
- pro klienty máme spuštěno několik projektů, např. FIT CLUBY (cvičení s klienty), VZDĚLÁVACÍ KURZY a ŠKOLÍCÍ SEMINÁŘE.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY ,BENEFITY:
- přístup na odborné semináře o výživě
-flexibilní pracovní doba
-příjemný kolektiv
-možnost karierního růstu a vedení
-krasné prostory vybaveného studia

POŽADUJEME
-min. Věk 18 let
-ochotu učit se novým věcem
-aktivní pracovní nasazení
-min 10 až 15 hod týdně

seriozní zájemci posílejte svůj životopis na email : poradcemonika@gmail.com

Telefon:

Monika Nedvědová
774704203

Lokalita:696 31 Hodonín

Vidělo:

97 lidí

Mzda/plat:

Dohodou