Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 112421102

Kategorie

Práca v sklade

- [21.11. 2019]

Ešte stále hľadáš prácu? Pridaj sa k nám ????

Čo od Teba očakávame:
-dobrý zdr.stav
-flexibilnosť
-spolahlivosť
-zodpovednosť

Čo Ti ponúkneme:
-cca 100 Kč/netto
- možnosť poberania záloh
- ubytovanie zdarma
- doprava zdarma priamo pred podnik
- pravidelná výplata
-práca v čistom a modernom prostredí

Náplň práce:
-príprava materiálu do výroby
-príjem a výdaj materiálu
-možnosť VZV (ak nemáš skúsenosti, nevadí, radi Ťa zaškolíme)

Jméno:
Telefon:

Jana
724439921

Lokalita:284 01 Kutná Hora

Vidělo:

284 lidí

Mzda/plat:

V textu
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Práca vodiča nákladnej dopravy – Bratislava - Polsko - [15.1. 2020]
Práca vodiča nákladnej dopravy – Bratislava - Polsko
Ponúkame prácu vodiča MKD, autá do 7,5 tony (resp. nízkotonážnej súpravy do 12 ton). Ponúkame nadštandardný plat 1600 € v čistom. Požiadavky: vodičský preukaz skupiny C+E. platné psychotesty, slušné a inteligentné vystupovanie, potvrdenie od lekára, kvalifikačná karta vodiča, digitálna karta vodiča. ...

1 600 Kč Slovensko
987 65
44 x