Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 112445083

Kategorie

TESAŘ - Norsko

- [22.11. 2019]

TESAŘ - Norsko - 1
TESAŘ - Norsko - 2

Pro našeho norského partnera hledáme zkušené tesaře se znalostí anglického jazyka.

Práce je na trvalý pracovní poměr na norskou pracovní smlouvu s nástupem možným ihned!

Plat: 195-215 NOK /hod. brutto (závisý od konkrétnej zákazky)

Náplň práce:
Montáž debnennia vodorovných a svislých konstrukcí dle projektové dokumentace. Stavby a rekonstrukce - Bednění, šalování a jiné tesařské práce.

požadavky:
- potřebná praxe tesaře minimálně 2 roky
- potřebná znalost anglického nebo norského jazyka na minimálně mírně pokročilé úrovni
  (Alespoň jeden z dvojice)
- zadpovedný přístup a ochota pracovat přesčasy
- mít finance potřebné na cestu (letenku) do Norska a na stravu do první zálohy či výplaty (cca 200-300 Euro s rezervou)

výhody:
- nadstandardní platové ohodnocení (198- 215 NOK / hod. Brutto)
- zajištěné ubytování v těsné blízkosti místa práce v ceně okolo 4000 NOK včetně energii (zaplacené zaměstnavatelem a následně odečteny z výplaty daného pracovníka)
- profesionální servis a asistence při vycestování i během práce pro našeho partnera

Telefon:

Mobile Personnel
00421903199901

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

348 lidí

Mzda/plat:

90 000 Kč