Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 112804760

Kategorie

Mechanik a prodejce jízdních kol (HPP, možno i brigáda)

- [30.11. 2019]

Do zaběhlé prodejny v Českých Budějovicích hledáme šikovného prodavače/mechanika jízdních kol.

Požadujeme:
Znalost jízdních kol a cyklo komponentů.
Znalost problematiky elektrokol – velkou výhodou, ale není podmínkou.
Příjemné vystupování.
Ochota učit se novým věcem, být aktivní, kladný vztah k cyklistice.
Manuální zručnost.
Základní znalost práce na PC (Word, Excel, pokladní systém, platby kartou)
Řidičské oprávnění skupiny B.
Čistý trestní rejstřík.

Náplň práce:
Prodej a poradenství, práce se zákazníky.
Příprava a montáž jízdních kol. Servis a opravy jízdních kol.
Příjem servisních zakázek. Podíl na organizaci a chodu prodejny.

Nabízíme:
Odpovídající finanční ohodnocení dle dosažených výsledků.
Zaměstnanecké benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy, příspěvek na penzijní připojištění)
Vzdělávání se formou kurzů a školení.
Práce na plný úvazek, možno i brigáda.

Telefon:

Ondřej Eliáš
774195300

Lokalita:373 61 České Budějovice

Vidělo:

269 lidí

Mzda/plat:

Dohodou