Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 112866380

Kategorie

Elektrikář, pomocný elektrikář - Německo 2020

- TOP - [21.1. 2020]

Elektrikář, pomocný elektrikář - Německo 2020 - 1
Elektrikář, pomocný elektrikář - Německo 2020 - 2
Elektrikář, pomocný elektrikář - Německo 2020 - 3
Elektrikář, pomocný elektrikář - Německo 2020 - 4
Elektrikář, pomocný elektrikář - Německo 2020 - 5
Elektrikář, pomocný elektrikář - Německo 2020 - 6
Elektrikář, pomocný elektrikář - Německo 2020 - 7

Pokud je elektrikářská činnost Vaší dominantní pracovní stránkou, jste na správné adrese!

Hledáme jednotlivce i party v oblasti elektrikářských prací v Německu. Znalost jazyka je výhodou, nikoliv podmínkou, český kolektiv a zajímavá pracovní místa, například Grand Tower-Frankfurt a dlouhodobé projekty po dobu celého roku.

Náplň práce:
• tahání kabelů, trubkování, montáže žlabům, vypínačů, světel, čidel
• zapojování rozvaděčů
• dokončovací elektrikářské práce

práce v halách (z plošin) nebo v nebytových prostorách - dle vašich preferencí

Požadavky:
• praxe, ideálně z Německa, výhodou
• čtení z plánů
• kompletní nářadí k práci
• spolehlivost a slušné vystupování
• auto (do skupiny/dvojice)

Základní info:
• spolupráce na živnostenský list + A1
• certifikáty, osvědčení nejsou podmínkou, nýbrž výhodou.
• fakturace po 2. týdnu, splatnost 30 dní
• turnusy 10/4 nebo dle domluvy
• pěkné ubytování zajištěné a hrazené před nástupem
• žádné poplatky
• ověřený klient
• sazba 14€/ hod
• možnosti záloh, po odpracování
• dlouhodobé projekty

Pro urychlení komunikace nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím pracovního formulář:
Ušetříte i Váš čas a nám tím pomůžete!

Telefon:

Elektrikáři - SRN
776188667

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

2183 lidí

Mzda/plat:

75 000 Kč