Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 112954107

Kategorie

4 Elektrikári Nemecko - Wiesbaden 9.12.2019

- TOP - [10.12. 2019]

Firma MD Elektrotechnik s.r.o. hľadá šikovných, samostatných a spoľahlivých ELEKTRIKÁROV na dlhodobé zákazky do NEMECKA. Ponuka práce je pre dve dvojice elektrikárov.
Miesto výkonu práce je na území Wiesbadenu. Ide o dlhodobú spoluprácu. Termín nástupu na stavbu od 9.12.2019 do 20.12.2019. Nástup na stavbu je po Novom roku od 7.1. 2019

Náplň práce:
stavebná elektroinštalácia - zaoberáme sa inštaláciou v rodinných domoch, bytovkách, administratívnych budovách najmä zapájanie zásuviek, osvetlenie, ťahanie káblov, frézovanie a pod.

Požiadavky na pracovníka:
- JEDEN NEMECKY HOVORIACI PRACOVNÍK V PARTII
- živnosť ( minimálne 2 mesiace)
- znalosť práce vo svojom odbore
- platná vyhláška ELEKTRIKÁR (§21, §22, §23)
- vlastné auto výhodou
- vlastné náradie
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci

Ponúkame:
* pravidelné úhrady faktúr
* platové podmienky 18-20€/hod. v závislosti od projektu a skúsenosti elektrikára
* fakturácia po ukončení turnusu, splatnosť faktúry 14 dní
* zabezpečené ale nehradené ubytovanie
* stabilnú prácu počas celého roka
* kariérny rast
* prácu v interiéroch výrobných hál
* dlhodobú spoluprácu spojenú so vzájomnou spokojnosťou
* turnusy sú 3-4 týždne vonku, 1 týždeň doma
* pracovná doba je od Po-Pia po dohode aj soboty 10-12 hodín denne.

Finančné ohodnotenie podľa znalosti, kvalifikácie a skúsenosti daného uchádzača sa navyšuje.

V prípade záujmu nám zašlite životopis na mailovú adresu: info.mdelektrotechnik@gmail.com

Pre viac informácií nás kontaktujte na:
Meno: MD Elektrotechnik, s.r.o.
Web: www.mdelektrotechnik.sk
Telefón: +421 918 792 335
E-mail: info.mdelektrotechnik@gmail.com

Jméno:
Telefon:

Sabová
00421918792335

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

275 lidí

Mzda/plat:

V textu
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi