Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 113038603

Kategorie

Stavbyvedoucí

- [5.12. 2019]

Přijmeme stavbyvedoucího/mistra na hlavní pracovní poměr.Hledáme kolegu na dlouhodobou spolupráci.
Pracovní náplň:
• řízení stavebních zakázek -dopravní stavby, vodohospodářské stavby
• koordinace a kontrola subdodavatelů na stavbách
• kontrola kvality odvedených prací, BZOP
• kontrola dodržování harmonogramu prací

Požadujeme:
• minimálně SŠ stavebního zaměření
• zkušenosti na pozici stavbyvedoucího pozemních staveb/vodohospodářských staveb výhodou
• organizační schopnosti, časovou flexibilitu
• řidičský průkaz sk. B
• znalost práce na PC (WORD, EXCEL)
Nabízíme:
• různorodou práci
• dobré pracovní a sociální zázemí
• motivační ohodnocení, pravidelný měsíční příjem, stravné v nejvyšší hodnotě a pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• služební telefon a auto.
• Mzda se odvíjí od zkušeností a odvedené práci od 28.000 Kč měsíčně.
Pracujeme nepřetržitě i během zimních měsíců. . Nastup možný ihned. Firma Okrouhlický s.r.o., volejte p. Vojíře 602 559 434

Telefon:

Jan Vojíř
602559434

Lokalita:500 03 Hradec Králové

Vidělo:

223 lidí

Mzda/plat:

V textu