Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 113101824

Kategorie

Mechanik/servisní technik nakladačů AVANT

- [6.12. 2019]

Hledáme posilu na pozici mechanika / servisního technika nakladačů Avant.

Pracovní náplň : provádění servisní činnosti na adrese společnosti a externí servis, udržování zákaznických kontaktů, technická podpora, opravy, vyhotovování servisních protokolů.

Požadujeme : minimálně vyučen, ideálně automechanik, elektrikář, opravář zemědělských strojů.

Základní znalosti mechaniky, ŘP minimálně skupiny B, čistý trestní rejstřík, přesnost, spolehlivost, manuální zručnost. Zaučení do problematiky je samozřejmostí.

Nabízíme : stabilní zaměstnání, pracovní doba od 6,00 do 14,30, velmi zajímavé finanční ohodnocení, telefon, vozidlo na dojíždění.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat emailem svůj životopis na email vladimir@avistech.cz nebo volejte na telefon 773 757 376.

Více informací o nás: www.nakladaceavant.cz

Telefon:

Vladimír Ďurčo
773757376

Lokalita:382 32 Český Krumlov

Vidělo:

116 lidí

Mzda/plat:

Dohodou