Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Chemie a potravinářství > Inzerát č. 113164835

Kategorie

Skladník manipulant, Picker

- [8.12. 2019]

Hledáme zaměstnance na požadovanou pozici :

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Obsluha nízkozdvižného a VZV vozíku (průkaz VZV není podmínkou)

Převoz palet z výroby do skladu

Dodržování pracovních postupů

POŽADUJEME :

Zkušenosti s obsluhou VZV výhodou, ale není podmínkou

Dobrý zdravotní stav (zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství )

Spolehlivost a pečlivost

Práce je vhodná pro muže i ženy

NABÍZÍME :

Práce na hlavní pracovní poměr

Výkonnostní prémie

Práce ve stabilní, nadnárodní společnosti (firemní časopis zasílaný domů, uvítací dárek, vánoční dárek)

Práce v čistém prostředí s velkým důrazem na bezpečnost práce

Kompletní podporu, v rámci zaškolení se o Vás bude starat služebně starší kolega

Možnost profesního růstu

Týden dovolené navíc

Závodní stravování v podnikové jídelně za dotovanou cenu

Roční bonusy

Výrobky za zvýhodněnou cenu

Očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem

Teambuildingové a společenské akce pro zaměstnance

Odměna za práci 20 000 Kč – 26 000 Kč

Místo výkonu : Zásmuky

Telefon:

Etimos Human s.r.o.
608284515

Lokalita:281 44 Kolín

Vidělo:

219 lidí

Mzda/plat:

V textu