Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 113169830

Kategorie

servisní technik,elektrikar OLOMOUC, PROSTĚJOV, VYŠKOV,

- [8.12. 2019]

Dobrý den,
hledáme servisního technika s praxí na servis kopírek a tiskáren na Moravě.

Plat po zaškolení až 35000 Kč, progresivní plat při zisku, pravidelné navýšení po každém čtvrtletí o 500Kč, odměny z výkonů až 20%, z prodeje tonerů a ND 10%, možnost volné pracovní doby,

k dispozici auto, mobil, notebook.

Pokud Vás nabídka alespoň trochu zaujala, prosím přečtěte i následující text

Pracovní náplň:

- Servis kopírovacích strojů a tiskáren

- Instalace kopírovacích strojů a tiskáren

Požadujeme:

- Vzdělání středoškolské / vysokoškolské/ odborná škola s výučním listem i maturitou

- vyhláška 50

- Práce s PC :

- Řidičský průkaz - skupina B

- Slušné vystupování

- Výhoda praxe u kopírovacích strojů KYOCERA, KONICA MINOLTA, BROTHER, CANON...

- Možnost zaškolení

Nabízíme:

- Služební vůz střední třídy

- Nabízíme volnou pracovní dobu, výjezdy si plánujete sám, možnost práce z domova, vše na domluvě se zaměstnavatelem

- Notebook, mobilní telefon s neomezeným tarifem a datovými službami

- Odměny ze zisku 10 - 15 %

- Nákup produktů pro vlastní potřeby za firemní ceny

- Možnost účasti firemních briefing prodávaných značek Kyocera, Epson, OKI, Canon, Ricoh atd...

Pracoviště:

Prostějov, Olomouc, Vyškov, Přerov, Kroměříž, možnost výjezdu z domova i z okolí

- Prémie a odměny dle schopnosti

- Stravenky

Pokud Vás práce zaujala, prosíme o zaslání životopisu (zamestnani.nabidka@seznam.cz) a telefonické ověření na tel. 704 913 923

Telefon:

Jaroslav
704913923

Lokalita:779 00 Olomouc

Vidělo:

284 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč