Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 114084778

Kategorie

Pomocné, montážní, stavební činnosti - 2020

- TOP - [23.1. 2020]

Pomocné, montážní, stavební činnosti -  2020 - 1
Pomocné, montážní, stavební činnosti -  2020 - 2
Pomocné, montážní, stavební činnosti -  2020 - 3
Pomocné, montážní, stavební činnosti -  2020 - 4
Pomocné, montážní, stavební činnosti -  2020 - 5
Pomocné, montážní, stavební činnosti -  2020 - 6
Pomocné, montážní, stavební činnosti -  2020 - 7
Pomocné, montážní, stavební činnosti -  2020 - 8

▶Jsou výše zmíněné pracovní oblasti vaší předností? Báječné, čtěte níže!◀

Hledáme jednotlivce i party v oblasti různorodých prací v Německu. Znalost jazyka je výhodou, nikoliv podmínkou.

➤Náplň práce:
• různorodé stavební činnosti, pomocné, zednické, pokrývačské, tesařské

➤Požadavky:
• praxe, ideálně z Německa, výhodou
• spolehlivost a slušné vystupování
• auto (do skupiny/dvojice)
• nářadí k činnosti

➤Základní info:
• spolupráce na živnostenský list + A1
• certifikáty, osvědčení nejsou podmínkou
• fakturace po 2. týdnu
• pěkné ubytování zajištěné a hrazené
• žádné poplatky
• ověřený klient
• sazba 11-13€/ hod
• možnosti záloh
• dlouhodobé projekty

✉Pro urychlení komunikace nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím pracovního formuláře:
▶http://bit.ly/2rPBdGS◀
nebo na tel.:+420776188667
Ušetříte i Váš čas a situaci výrazně urychlíte ☺

Telefon:

Office
776188667

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

2842 lidí

Mzda/plat:

60 000 Kč