Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 114269409

Kategorie

Zajímavé - Vedoucí skladu a dílny - Volary

- TOP - [29.1. 2020]

Společnost HŠ Group s.r.o. hledá pracovníka na pozici - vedoucí skladu a dílny.

Hlavním úkolem bude samostatné vedení a činnost skladu, dohled nad pravidelnou údržbou, provádění servisů a termínů technických kontrol.

Náplň práce
* Vedení skladu - skladová evidence vyřizování objednávek, reklamací a požadavků.
* Správa vozového parku – monitoring vozového parku, administrace plánovaných a vykonaných servisů, objednávání náhradních dílů, komunikace s pojišťovnami (řešení škodních událostí) a dodavateli.
* Zodpovědnost za správnost dokladů – příjemky, výdejky, dodací listy.
* Základní práce na PC.
Požadujeme
* Řidičský průkaz sk. B
* Samostatnost a pečlivost
* Komunikativnost
Nabízíme
* Stabilní zaměstnání ve Volarech
* Finanční ohodnocení
* Mobilní telefon
* Smlouva na dobu neurčitou
* Nástup možný ihned nebo dohodou
Místo pracoviště: Budějovická 633, Volary, 384 51

Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Choboda, e-mail: choboda@hsbeton.cz, mobil: 773 759 233

Telefon:

Tomáš Choboda
773759233

Lokalita:384 51 Prachatice

Vidělo:

394 lidí

Mzda/plat:

Dohodou