Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 114422382

Kategorie

Přijmeme tesaře

- TOP - [17.1. 2020]

Práce je určená pro živnostníky a zaměstnance. Pro absolventy tak i pro zkušené v tomto oboru.
Mzda: Zaměstnanci od 12,00 Eur / hod.
Živnostníci od 14,00 Eur /hod.
Požadavky:
• Zodpovědnost
• Flexibilita
• samostatnost
• Preciznost při výkonu práce
• Základní znalost čtení technických dokumentech,
• Základní technické myšlení
• Manuální zručnost
• Znalost systémového bednění Doka, Peri, Alpi, Manto atd.
• Chuť do práce

Náplň práce:
• Montáž systémového bednění pro železobetonové konstrukce hal , administrativních a obytných budov, mostů propustků a staveb dopravního charakteru
• Dodržování práce podle denního plánu
• Dodržování kvality a technologické postupy prováděné práce
• Pomocné stavební práce, práce ve výškách
• Dodržování včasného nástupu na pracoviště
• Dodržování předpisů BOZP a Práce ve výškách
• Dodržování pořádku a čistoty na pracovišti a jejím okolí

Nabízíme:
• Stabilní tým společnosti
• Možnost dlouhodobé spolupráce, podpora rodiny
• Ubytování zajištěné a hrazené
• Doprava zajištěná dle zájmu
• Práce celoroční, o letních prázdninách možnosti čerpání dovolené 14 dnů
• Stanovení turnusů na mírů
• Podpora učňovských absolventů stavebním zaměřením (praxe v oboru, zajištění dalšího vzdělávání)
• Spolupráce se zahraničními / tuzemskými partnerskými firmami (získání znalosti jazykové, jiné technologické postupy dané země)
• Dodržování pracovního řádu stanovený společnosti, taktéž i etického kodexu společnosti
• Možnost vzdělávání jak jazykové, tak profesního růstu.
• Každoroční školení v oblasti BOZP a novinek ve stavebnictví

Telefon:

Stavební firma
737482369

Lokalita:747 05 Opava

Vidělo:

515 lidí

Mzda/plat:

V textu