Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 114533814

Kategorie

CNC frézař Německo 19-20€ +ubytování zdarma

- TOP - [20.1. 2020]

Náplň práce:
- Strojní obrábění
- Obsluha CNC strojů a programování CNC
- Obsluha soustruhu, frézky, brusky a dalších nástrojů
- Seřizování a kontrola nastavení obráběcích strojů
- Ruční opracovávání kovů

Nabízíme:
- Zajímavé platové ohodnocení - 19- 20€/hod.
- Stabilní práci na ŽL a A1
- UBYTOVÁNÍ ZDARMA
- Možnost vyplacení zálohy
- Nástup ihned

Požadujeme:
- Vyučení v oboru/praxi
- Technické myšlení - nutností
- Dobrou znalost německého jazyka
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řízení podmínkou
- Aktivní přístup k práci

Telefon:

Bohemia Works
773220313

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

393 lidí

Mzda/plat:

80 000 Kč