Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 114637775

Kategorie

Zámečník, svářeč

- [15.1. 2020]

Zámečnická firma přijme svářeče/zámečníka. Pracoviště Praha 10. Nástupní mzda 180,- - 230,- / hod. Nástup možný ihned. Možná i brigáda.

Telefon:

Andrea
774709363

Lokalita:190 00 Praha 9

Vidělo:

247 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Výroba kontejnerů - TOP - [27.2. 2020]
Do výroby hledáme svařeče a zámečníky s praxí Odměna dle schopností Nejlépe úkolova. Smlouva IČO,DPP Při vzájemné spokojenosti dlouhodobě.

V textu Ostrava
711 00
176 x

Hledám svářeče - [24.2. 2020]
Hledám zámečníka a svářeče všech typů (TIG / WIG, MIG, MAG či CO2) - orientace ve výkresové dokumentaci - samostatnost a spolehlivost .. Dobré platové podmínky

Dohodou Prostějov
798 21
116 x

Zámečník-svářeč Co2 - [20.2. 2020]
Přijmeme na HPP, DPP svářeče Co2 na provozovnu v Troubkách. Mzda od 165,-Kč/h. Možnost záloh.

Dohodou Přerov
751 02
103 x

Hledame operátor cnc, svářeč, zámečník,lakýrník truhlář - [19.2. 2020]
NABÍZÍME PRÁCI OPERÁTOR CNC STROJŮ — od 190 Kč/ hod. SVÁŘEČ — od 180 Kč/hod. TRUHLÁŘ — od 160 Kč/hod. ZÁMEČNÍK — od 160 Kč/hod. LAKÝRNÍK — od 150 Kč/hod. KONTAKT NA NÁS: +420 773 921 601 JANÁČKOVA 1883/62. PLZEŇ ZAJISTÍME UBYTOVÁNÍ - KOMFORTNÍ HOTEL PLACENÉ SOCIÁLNÍ A ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ ...

V textu Plzeň
323 00
92 x

Kotllář - Zámečník - TOP - [25.2. 2020]
• Dosažené vzdělání: SOU (strojní zámečník, potrubař) výhodou • Praxe: 6 měsíců na podobné pozici • Zdravotní: dobrá fyzická kondice, zrak • Speciální požadavky: svářecí oprávnění ZM1, stehovaní, skládání a příprava pro svářeče, znalost vykresove dokumentace. • Ostatní požadavky: iniciativa, ...

V textu Hradec Králové
500 03
140 x

Zámečník, Frýdek-Místek - TOP - [24.2. 2020]
Zámečník: Náplň práce: • Skládaní, chystaní, příprava pro svářeče Požadujeme: • Praxi v oboru, samostatnost, flexibilita, • Platný základní kurz na svařování (CO2) • Výhodou vazačský, jeřábnický průkaz DVOUSMĚNNÝ PROVOZ Nabízíme: • Práce dlouhodobého charakteru • Možnost přesčasu • St ...

V textu Frýdek - Místek
738 01
292 x

©2020 Bazoš - Inzerce, Bazar Průmysl a výroba
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze