Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 114942173

Kategorie

Detektiv na prodejně 130 Kč/hod. – Pardubice pro čid/pid

- TOP - [4.2. 2020]

Hledáme pohodového invalidního důchodce na zajištění pozice Detektiva v civilu.

CO VÁS ČEKÁ:

kontrola zákazníků na prodejně
práce v civilu
jednoduchá a nenáročná práce

CO POŽADUJEME:

trestní bezúhonnost
spolehlivost a chuť do práce

Nabídka:

mzdu 130 Kč/hod.,motivační program za záchyty
práci na HPP, DPP dle domluvy
příspěvek na ubytovnu
příspěvek na dopravu
Certifikát strážného zajistíme
výplata zálohy v případě potřeby
příjemné pracovní prostředí

Telefon:

Lucie Račková
775430781

Lokalita:530 02 Pardubice

Vidělo:

324 lidí

Mzda/plat:

130 Kč