Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 115466551

Kategorie

Montér prefabrikovaných domů - NĚMECKO

- [3.2. 2020]

Montér prefabrikovaných domů - NĚMECKO - 1
Montér prefabrikovaných domů - NĚMECKO - 2
Montér prefabrikovaných domů - NĚMECKO - 3
Montér prefabrikovaných domů - NĚMECKO - 4
Montér prefabrikovaných domů - NĚMECKO - 5
Montér prefabrikovaných domů - NĚMECKO - 6
Montér prefabrikovaných domů - NĚMECKO - 7
Montér prefabrikovaných domů - NĚMECKO - 8
Montér prefabrikovaných domů - NĚMECKO - 9
Montér prefabrikovaných domů - NĚMECKO - 10

Náplň práce:
Týdenní pracovní doba je od 8: 00 - 19:00, 22-24 dní měsíčně.
Sestavení domu obvykle trvá 10 pracovních dnů.
Po postavení 3 domů mají pracovníci 1-2 týdny volno (dle přání pracovníků). Rozvrhy práce jsou vždy dohodnuté s týmem. Tým má možnost postavit více domů bez přerušení, pokud o to požádají.
Podle našich zkušeností jsou pracovníci po 3 domech velmi unavení a chtějí navštívit své rodiny ve své domovské zemi. Obvykle se staví 3 domy během 5-7 týdnů (v závislosti na velikosti domů)

Mzda
2678,90 - 3 000,00 EUR mesačne netto. (15,05 EUR / hod. po zdanení)

Požadavky na pracovníka:
Zkušenosti se sestavením montovaných domů včetně tesařských dovedností, zkušenosti s instalací sádrokartonových desek, střešní krytiny či se zateplování fasád polystyrenem. Výhodou je umět číst z plánů výstavby. Být pracovitý.
Pracovní praxe ne kratší než 5 let, výhodou znalost německého jazyka, truhlářských schopností a montáže domu.

výhody:
Vhodná osoba má možnost pracovat dlouhodobě a také možnost stát se vedoucím týmu ve skupině po úplném zaškolení se dostat na 21 EURO / hod. po zdanění (tj 3115-4000 EUR + měsíčně po zdanění)

Poskytnuté služební vozidlo? Kdo platí náklady na palivo?

Tým sestává ze 4 pracovníků. Společnost poskytuje firemní auta a nářadí, kryje náklady na pohonné hmoty a zabezpečuje pracovní opotřebení. Poskytuje bezplatné ubytování v blízkosti pracoviště.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na info@mobilepersonnel.eu a uveďte nám také od kdy byste mohli začít pracovat.

Telefon:

Mobile College
0903199901

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

1153 lidí

Mzda/plat:

V textu