Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 115623531

Kategorie

řidič vnitrostátní dopravy C,E

- TOP - [2.3. 2020]

řidič vnitrostátní dopravy C,E - 1
řidič vnitrostátní dopravy C,E - 2
řidič vnitrostátní dopravy C,E - 3
řidič vnitrostátní dopravy C,E - 4

dopravní společnost Kohlman & Hašek a.s.přijme řidiče sk C,E

náplň práce:

svozy a rozvozy zboží ze skladu v Jenči našimi kamiony

požadavky:

řp sk C,E
základní ADR / případně zařídíme, zaplatíme /
čistý TR
praxi
bydliště Jeneč 26251 a okolí do 25km
práce na HPP - dlouhodobý pracovní poměr
slušné vystupování

nabízíme:

zázemí silné společnosti
práce po - pá, víkendy volné / dohoda /
benefity - úrazovou pojistku, důchod.připojištění
výplatu mzdy a diet 2x měsíčně / možnost po nějakou dobu i týdně /
měsíční příjem "čistého" 36 - 40.000,-kč

NÁSTUP ÚNOR / BŘEZEN

info: kohlman@khtransport.cz , 602 30 80 53

Telefon:

Michal Kohlman
602308053

Lokalita:252 61 Praha - západ

Vidělo:

2172 lidí

Mzda/plat:

V textu