Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 115646061

Obchodní zástupce pro Benešov, Kutnou Horu, Votice a Vlašim.

- TOP - [19.2. 2020]

Jste ambiciózní? Chcete za sebou vidět výsledky v podobě spokojených klientů? Chcete být součástí úspěšné firmy a mít jistotu?

Hledáme vhodné kandidáty na nově otevřené pozice Obchodní zástupce pro okresy Benešov, Kutná Hora,. Vlašim a Votice.

Nabízíme:

Výdělek 40 000 – 60 000 Kč.
Garance akvizice nových klientů.
Aktivní podpora kariérního růstu.
Práce v mladém dynamickém kolektivu.
Bohatý systém benefitů, firemní akce i pobyty v zahraničí zdarma.
Hrazené reprezentativní kancelářské prostory.
Individuální podpora ze strany manažera i společnosti.
Kvalitní podpůrné materiály.
Sofistikovaný interní online systém.
Administrativní podpora back office.
Náplň práce:

Správa přiděleného pojistného kmene.
Audit pojistných smluv u přidělených klientů.
Komplexní péče o klienty, konzultace, obchodní prezentace, zpracovávání obchodních nabídek.
Realizaci obchodních jednání s potenciálními klienty na základě sjednaných schůzek naším Call centrem.
Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
Očekáváme:

Reprezentativní vystupování.
Samostatnost, zodpovědnost.
Minimálně SŠ vzdělání s maturitou.
Řidičské oprávnění skupiny B.
Uživatelskou znalost práce s PC.
Čistý trestní rejstřík.
Doplňující informace:

Máme zájem pouze o dlouhodobou spolupráci.
Naším cílem není kvantita, ale kvalita našich obchodních zástupců.
Zkušenost v oblasti obchodu není nutná.
Informace o pozici
Typ pracovního vztahu
Práce na plný úvazek

Mzda
40000-60000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel
Benefit Investment a.s.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail. denis.zimmermann@benefitas.cz

Telefon:

Denis
608081688

Lokalita:256 01 Benešov

Vidělo:

378 lidí

Mzda/plat:

Dohodou