Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 115657350

Kategorie

KUCHAŘ/KA 4 hotelu

- [7.2. 2020]

KUCHAŘ/KA 4 hotelu - 1
KUCHAŘ/KA 4 hotelu - 2
KUCHAŘ/KA 4 hotelu - 3
KUCHAŘ/KA 4 hotelu - 4
KUCHAŘ/KA 4 hotelu - 5
KUCHAŘ/KA 4 hotelu - 6

4* Lázenský hotel Spa Resort Sanssouci Karlovy Vary, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

KUCHAŘ - KUCHAŘKA

Kontakt: šéfkuchař, tel 353207223, HR@imperial-group.cz

Pracovní náplň:
* příprava teplých a studených pokrmů + výdej a obsluha snídaňového bufetu hotelové restaurace (kaše, vejce, palačinky, uzeniny, sýry, bábovky, apod.)
* příprava a výdej studených personálních snídaní, výdej personálních obědů
* výdej a obsluha obědového bufetu hotelové restaurace

Nabízíme:
* ubytování
* zkrácený úvazek na 30 hod týdně, turnusové směny (všední dny 6:00 - 15:30, víkendy 5:30 - 15:30)
* placené zdravotní volno "Sick Days"
* personální obědy za 15,- Kč
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

Požadujeme:
* vyučení v oboru, praxe výhodou, zájemce zaučíme
* znalost NJ, AJ či RJ vítána
* průkaz pracovníka v potravinářství
* pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost
* zájem o trendy v gastronomii
* místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci www.spa-resort-sanssouci.cz

Telefon:

šéfkuchař
353207223

Lokalita:360 01 Karlovy Vary

Vidělo:

171 lidí

Mzda/plat:

Dohodou