Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 115658258

Kategorie

RECEPČNÍ 4 hotelu

- [7.2. 2020]

RECEPČNÍ 4 hotelu - 1
RECEPČNÍ 4 hotelu - 2
RECEPČNÍ 4 hotelu - 3

4* lázeňský hotel Spa Resort Sanssouci Karlovy Vary, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

HOTELOVÁ/ý RECEPČNÍ

Kontakt: vedoucí recepce, tel: 353207009, HR@imperial-group.cz

Pracovní náplň:
* zajištění služeb spojených s příjezdem,
* ubytováním a odjezdem hosta
* zajištění dalších služeb dle přání hosta
* podpora prodeje služeb hotelu

Nabízíme:
* ubytování
* placené zdravotní volno "Sick Days"
* vyšší víkendové příplatky oproti zákoníku práce
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* celodenní strava za 30,- Kč

Požadujeme:
* SŠ s maturitou
* certifikát ČNB výhodou
* znalost práce na PC
* znalost NJ na komunikační úrovní, AJ či RJ výhodou
* příjemný vzhled a vystupování
* pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, * trestní bezúhonnost

Pracovní podmínky:
* pracovní doba 7:00 - 19:00, 19:00 - 7:00 nepřetržitý provoz
* místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci https://www.spa-resort-sanssouci.cz/cz/

Telefon:

vedoucí recepce
353207009

Lokalita:360 01 Karlovy Vary

Vidělo:

170 lidí

Mzda/plat:

Dohodou