Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 115668160

Kategorie

ZÁMEČNÍK-STEHAŘ OPAVA

- TOP - [7.3. 2020]

ZÁMEČNÍK OPAVA
Náplň práce:
- Provádí samostatné stehování a svařování dílců
- Provádí samostatné rýsování dílců pro opracování
- Provádí samostatné čtení a činnosti dle technické dokumentace
- Provádí pálení ručně a strojkem, rovnání dílců plamenem a pod lisem
- Obsluhuje otočné rameno a provádí manipulaci s polotovary a dílci
Požadujeme:
- SOU – vyučen v oboru zámečník
- Výrobní znalost čtení technických výkresů podmínkou
- Zkoušky ZK311, ZK 135-W01 (základní CO2+pálení)
- Zkušenost se stehováním složitých svařenců velkých rozměrů
- Jeřábnický průkaz a vazačské oprávnění podmínkou
- Samostatnost a flexibilita
- Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
Nabízíme:
- Práce v prosperující společnost
Mzda:
- HPP 190 Kč/hod v čistém
- OSVČ 240 Kč/hod

Telefon:

Práce
732177799

Lokalita:746 01 Opava

Vidělo:

587 lidí

Mzda/plat:

V textu