Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 115801186

Kategorie

obchodní specialista

- [10.2. 2020]

Spółka z o.o. v České republice se bude zabývat prodejem značkového zboží a mezinárodním obchodem

obchodní specialista / obchodní specialista

Místo: Racibórz – Sudice

Nabídka:

- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející české společnosti,
- klidné umístění kanceláře,
- práce s profesionály,
- přístup ke školení a profesnímu rozvoji,
- propagační příležitost

Co od vás očekávám:

- zkušenosti v podobném postavení,
- v obchodním a organizačním smyslu zkušenosti s prodejem a servisem online objednávek pro obchod a web,
- stejně jako skladový program POHODA Maloobchodní,
- telefonní a e-mailový zákaznický servis péče o vysokou úroveň služeb zákazníkům prezentace,
- propagace nových technologií,
- zobrazení a aktualizace popisu položek na webových stránkách obchodu příprava komerčních nabídek pro klienta minimální sekundární vzdělávání vítá IT vzdělávání pokročilá čeština,
- výhodou by byla znalost jiného jazyka,
- vysoce rozvinuté komunikační a časové dovednosti,
- pravidelnost nezávislost,
- energie, sebekázeň a velmi dobrá organizace práce, soudržnost při plnění svěřených úkolů,
- dochvilnost schopnost pracovat v týmu dobrá znalost počítačových a kancelářských aplikací,
- komunikační dovednosti a pozitivní přístup k lidem znalost různých průmyslových odvětví závazek a dobrá organizace práce dovednosti při řešení problémů,
- tvořivost analýza trhu a konkurence aktivní řidičský průkaz a vozidlo pro dojíždění na pracoviště praktické znalosti lídrů a jiných webových stránek

Nabízíme:

- atraktivní plat plus bonus za prodejní výsledky
- zaměstnání na základě pracovní smlouvy
- přátelské pracovní prostředí, příjemná atmosféra a vhodné pracovní nástroje
- stabilní pracoviště v sídle společnosti.
- speciální výcvikový systém
- pracovat v dynamickém týmu
- žádný formální kód oblékání
- příležitost rozvíjet a realizovat své vlastní nápady a projekty

Náplň práce:

- správa prodejní dokumentace
- spolupráce s dopravci a kurýry
- příprava komerčních nabídek pro klienta
- sledování prodejních aktivit,
- péče o dobrý a profesionální image společnosti
- možnost rozvíjet a implementovat vlastní nápady a projekty

Zainteresované osoby zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: adj-daily@seznam.cz
Vezměte prosím na vědomí, že budu kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Telefon:

Jan
42725441428

Lokalita:747 25 Opava

Vidělo:

160 lidí

Mzda/plat:

15 000 Kč