Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 115809452

Kategorie

HLEDÁME ARCHITEKTA

- [10.2. 2020]

Jsme projekční a stavební společnost zaměřená na vývoj, přípravu a realizaci pasivních domů a hledáme STUDENTA/ ABSOLVENTA VŠ oboru ARCHITEKTURA A STAVITELSTVÍ.

NÁPLŇ PRÁCE: architektonické studie, vizualizace, návrhy interiéru, práce na reklamě a rozvoji firmy.

POŽADUJEME:
- autocad (archicad), photoshop, lumion výhodou, případně jiný program na tvorbu 3D vizualizací
- ŘP
- kreativita, flexibilita, samostatnost

NABÍZÍME:
- možnost práce na HPP
- práci v mladém kolektivu
- příspěvky na stravování
- firemní akce
- kancelář v centru Ostravy
- možnost homeoffice
- fixní plat + prémie

V případě zájmu zašlete svůj životopis na: pekarova@wobau.cz
Nevolat!

Telefon:

Wobau pasivní stavby
736140140

Lokalita:702 00 Ostrava

Vidělo:

134 lidí

Mzda/plat:

Dohodou